I Komunia ŚwiętaWesela Pod Lipami
W tym miesiącu polecamyNowe pokoje

Dla Firm - informacje ogólne

Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do licznych atrakcji Trójmiasta, rozbudowane zaplecze gastronomiczne z restauracją oferującą kuchnię staropolską oraz centrum rozrywkowe z profesjonalną 12 torową kręgielnią i dyskoteką, sprawiają, iż obiekt stanowi idealne miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, od małych konferencji i imprez okolicznościowych, po rozbudowane, kilkudniowe imprezy integracyjne połączone ze szkoleniami.

W zależności od zapotrzebowania oraz przewidywanej ilości osób, oferujemy Państwu cztery sale konferencyjne z możliwością wyposażenia w rzutnik multimedialny, flipchart, nagłośnienie i bezprzewodowy internet. Sale są klimatyzowane, ich kształt ustawienia może być zmieniony i dostosowany do charakteru Państwa imprezy.

Wielkość i pojemność naszych sal:

  • Sala Niebieska o powierzchni 119 m2 (dla max.80 osób)
  • Sala Zielona o powierzchni 227 m2 (dla max. 200 osób)
  • Sala Japońska o powierzchni 350 m2 (dla max. 220 osób)
  • Sala Słoneczna o powierzchni 112 m2 (dla max. 50 osób)
  • Pokój Biznesowy o powierzchni 15 m2 (dla max. 6 osób)

Polecamy również bogaty program imprez integracyjnych, który na pewno zadowoli najbardziej wymagających klientów. Quady, paintball, spływy kajakowe, przejeżdżki bryczką parokonną, turnieje bowlingowe i bilardowe to tylko kilka z wielu propozycji jakie oferujemy. Cechą charakterystyczną naszych programów jest to, że projektowane są one indywidualnie według potrzeb klienta. Dodatkowo współpracujemy z profesjonalną firmą outdoorową, aby nasza oferta była kompleksowa, a współzawodnictwo, oprócz dobrej zabawy było motywacją dla uczestników naszych imprez.Zainteresowanych konkretnym wydarzeniem zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie i staramy się o przekazanie jak największej ilości informacji.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA GALERII NASZYCH SAL KONFERENCYJNYCH